Dejvice

České družiny 1671/9
160 00 Praha 6

Magdalena Nedvědová

učitelka

Jaké jídlo jsem ve školce nesnášela? Polévku „mlíkovku“. Byla stejně nechutná, jako škraloup na kakau.

Magda vystudovala v Praze Fakultu tělesné výchovy a sportu a po ukončení studia se sportu věnovala profesionálně. Poté odjela do Velké Británie, kde strávila osm let a kromě práce na základní škole tam vychovala dvě své děti. Nyní žije se svou rodinou v Praze a nastoupila k nám do školky, kde může mimo jiné dětem pomáhat s angličtinou a dělat jim radost svou hrou na klavír, které se aktivně věnuje.

Tereza Hodinová

učitelka

Moje nejoblíbenější paní učitelka ze školky? Jmenovala se Růženka a byla strašně milá. Chtěla jsem, aby maminka pojmenovala sestřičku taky tak.

Tereza po dokončení gymnázia vystudovala Filozofickou fakultu na Univerzitě Karlově, obor francouzština a latina a poté obor předškolní pedagogika. Prakticky od studií se věnuje učení francouzštiny, vzdělávání dětí a překladatelství. Bambíno přišla Tereza posílit po tom, co si, třikrát, příjemně plnila své mateřské povinnosti. Kromě dětí Terezu baví zpěv, výtvarné činnosti a četba.

Martina Košťálová

učitelka

Čím jsem jako malá chtěla být?
Mým snem bylo být popelářem. Vozit se na stupínku vzadu a mačkat „čudlík“, který zvedne tu obrovskou popelnici, vysype ji a vrátí zpět na zem.

Martina pochází ze Žďáru nad Sázavou. Vystudovala střední zdravotnickou školu a již při studiu se věnovala hlídání dětí. Po maturitě pracovala dva roky jako chůva v jedné rodině. Když děti odrostly, nastoupila do Bambína, kde se stará o ty nejmenší. Je aktivní sportovec. Věnuje se basketballu, florbalu a futsalu.

Kristýna Šťastná

učitelka

Imaginární kamarád z dětství? Měla jsem imaginárního kamaráda – ledního medvěda. Jmenoval se Štístko a měli jsme svůj vlastní svět. Rádi jsme cestovali na severní pól a zažívali spoustu dobrodružství.

Kristýna pochází ze Žďáru nad Sázavou, kde vystudovala střední průmyslovou školu. Při studiu se začala věnovat vedení tanečních a sportovních kroužků pro děti a mládež. Přes 5 let jezdí na tábory jako oddílový a programový vedoucí. Měla možnost, vyzkoušet si práci ve školce a v letní škole v Anglii. Aktivně se věnuje florbalu, mezi její další záliby patří sport, tanec, dobrodružství a poznávání nových věcí.

Robert Martin

učitel

Jaká byla moje nejoblíbenější hra, když jsem byl malý? "Schovej salám!". Mámě jsme ukradli salám a schovali ho. Máma byla vždycky šílená a my se jen smáli. Jednou jsme ho nemohli najít 3 měsíce a ten pach byl neskutečný. Proto jsem dnes vegetarián.

Robert vyrostl ve velmi malém městě v USA s názvem Chicago. Vystudoval obor komunikace na Azusa Pacific University v Kalifornii, kde surfoval hodně a studoval málo. Věří, že tajemství, jak zůstat mladý, je najít si věk, který se vám líbí, a tak se chovat. A také proto věří, že pro dítě není lepší místo než být v Bambínu - možná kromě Disney World. Robert má rád tlustou americkou pizzu a rád jezdí na kole - ale ne zároveň.

Daniela Ferguson

učitelka

Co jsem nejraději kreslila?
Princezny. A nejvíc mě bavilo vymýšlet a kreslit šaty.

Daniela je vystudovaná zdravotní sestra. Do Bambína nastoupila roku 2017, protože ji práce s dětmi baví a přináší radost. Jak říká: „Vážím si toho, že můžu být u rozvoje dítěte a tím i nové osobnosti.“ Kromě dětí ji baví historie, ráda cestuje a neustále něco vyrábí.

Veronika Pavlíčková

péče o klienty

Moje první láska ve školce? Jmenoval se Péťa a pamatuju si, jak jsme se do sebe zamilovali, když jsme tancovali na písničku „Měla babka čtyři jabka…“

Veronika se narodila v Kladně a vystudovala střední odbornou školu v oboru veřejnoprávní činnost. V Bambínu se Veronika stará o klienty, i o hladký chod kanceláře. Protože má ráda děti, je moc spokojená, že může pracovat ve veselém prostředí školky.

Veronika Petrová

péče o klienty

Které zvíře jsem chtěla mít jako malá? Moc jsem si přála mít poníka, ale nějak mi to nevyšlo ;)

Veronika pochází z Moravy, kde vystudovala cestovní ruch. Jelikož má ráda čísla a tabulky a zároveň ji baví komunikace s lidmi, v Bambínu našla ideální spojení v péči o klienty. Ráda tráví čas u dobré knihy anebo maluje.

Marcela Blahotová

hospodyně

Jestli jsem chodila ráda do školky? Moc ráda. A ještě teď si pamatuju na „vůni“ plastových ubrusů na stolech.

Marcela u nás v Bambínu připravuje pro děti chutné a zdravé svačinky a servíruje obědy. Mimo to pomáhá udržovat naši školku čistou a voňavou. Baví ji zahradničení, které uplatňuje v sezóně pěstováním čerstvých bylinek na naší terase.

Václav Brandtl

řidič

Jak jsem se těšil do školky? Do školky jsem se moc těšil, byl jsem tam první a pak jsem byl naštvaný, když přišly další děti a nemohl jsem mít školku sám pro sebe.

Vašek má dvacetiletou praxi v přepravě osob. Nějakou dobu zajišťoval dopravu studentů do mezinárodní školy v Nebušicích. Je starostlivým otcem tří potomků, s dětmi má velkou trpělivost a dbá na jejich bezpečí a pohodlí. Nyní zajišťuje přepravu našich dětí do školky a ze školky, stará se o ně jako o vlastní a práce s nimi ho moc baví.

Nikola Elčknerová

učitelka

Nejoblíbenější hračka ve škole? Nejradši jsem měla krámek s ovocem a zeleninou, moc mě bavilo prodávat, ale jediný, kdo si ke mně chodil něco kupovat, byla paní učitelka Esterka.

Nikola vystudovala střední zdravotnickou školu v Praze. Od 15 let se věnuje hlídání dětí a to konkrétně na dětských celoročních táborech. Nejprve na tento tábor jezdila sama jako dítě. Deset let poté se z ní stal instruktor a časem oddílový vedoucí. Své dosavadní zkušenosti začala zúročovat v jiné jazykové školce a tam se rozhodla pokračovat v práci s dětmi. Našla si Bambíno, které jí pomáhá rozvíjet nejen děti, ale i sebe. Hraje na kytaru, baví ji pečení a má doma několik zvířat, která jí také dělají radost.

Markéta Cieslarová

učitelka

Čim jsi chtěla být jako malá? Už ve školce jsem říkala mamince, že paní učitelkou. Kdo by to byl řekl, že se mi to opravdu splní.

Markét pochází z Prahy. Pracovala jako chůva v rodinách, ale toužila po změně a seberozvoji, a tak je u nás v Bambínu. S dětmi nejraději tvoří nebo vypráví příběhy. Miluje jógu a jízdu na kole.

Daniela Rella

učitelka

Jakou značku skříňky jsi měla ve školce? Moje maminka mi česala vlasy s pramenem vlasů svázaným do „houby“ přímo uprostřed mé hlavy. Moje rodina mi říkala „malá houba“. A proto jsem se rozhodla vybrat si stejný obrázek na skříňce.

Daniela pochází původně z Itálie, z oblasti Apulie (takzvaná „pata boty“), která je známá svým vynikajícím jídlem a nádhernou a úchvatnou krajinou. Pracovala jako učitelka ve školce a už téměř 4 roky žije v České republice. Má magisterský titul z moderní filologie, ale už více než 6 let pracuje s malými dětmi ve školkách a učí je cizí jazyky. Miluje být učitelkou, být kreativní, dynamická, usmívající se a šířit lásku a štěstí všude kolem. Má spoustu zájmů a vášní a všechny jsou nějak spojeny se světem umění: tanec, kresba, malování a psaní. Její největší vášní je zpěv a hra na kytaru. Díky Bambínu se cítí jako ryba ve vodě, která plave s obrovským úsměvem na tváři!

Andrew Millar

učitel

Jsem stále kamarád s někým ze školky? Ano, stále se přátelím s kamarádem, kterého jsem potkal ve školce. Jsme nejlepšími přáteli dodnes, vyrůstali jsme spolu a hráli za stejný fotbalový tým.

Andy pochází z Anglie, ale kvůli svému rodinnému původu dává přednost tomu, že je Skot. Andy ve škole studoval obchod, ale pokračoval ve studiu angličtiny 5 TEFL. Ve svém volném čase rád chodí se psy, cvičí a navštěvuje hrady. Jeho cílem vždy bylo pracovat s dětmi a s potěšením doplnil řady velkých Bambíňáků.

Jak to u nás vypadá?